Marcel Houf
Padhi Frieberger, 1975 - 2017,
fine art print auf Papier, Ed. 3/3, 83 x 68 cm, signiert, gerahmt
27.04.2017 - 20:00
EUR 1,200.-
Marcel Houf
Mon.-Fri.: 9.00am - 6.00pm
Auction: | Charity auction - Art auction |
Date: | 27.04.2017 - 20:00 |
Location: | Looshaus Wien, Michaelerplatz 3, 1010 Wien |
Exhibition: | 27.04.2017, 3 p.m. |